TEKNİKER OTOMOTİV

KURUMSAL

Peugeot Özel Servisi, Citroen Özel Servis, Tata Yetkili Servisi, Pejo Servisi, Mekanik, Yedek Parça, Kaporta, Boya, Elektrik, Elektronik, Tamir, Bakım, Onarım, Anlaşmalı Sigortalar

 

1995 Yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Davut CEYLAN Tarafından Tekniker Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. adı altında kurulan firmamız Peugeot, Citroen Özel Servisi, Tata Yetkili servisi olarak 3000 m2 'lik yerinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

 

1995 Yılından buyana ürdürdüğü bu faaliyetlerine en son Tata Firmasıyla yapılan anlaşma sonucunda Konya Bölgesi Tata Marka Araçların Yetkili Servisi ve Yedek Parça Yetkili Satıcılığı ünvanını da eklemiştir. Tekniker Otomotiv Peugeot Özel Servisi, Citroen Özel Servisi, Tata Yetkili Servisi olan firmamız parça çeşitliliğini artırarak otomotiv sektöründe, Konya ve Bölgesinde sektörde önemli bir yer edinmiştir.

 

Konya'da Peugeot, Citroen, Tata Marka araçların hızlı bir şekilde artması sebebiyle bu bölgede Özel ve Yetkili Servis Hizmetinin yetersiz olduğunu saptayan firmamız 3000 m2 kapalı alana sahip ve alanında tecrübeli 15 kişilik teknik personeli ve Peugeot Özel Servisi, Citroen Özel Servisi, Tata Yetkili Servisi hizmeti vermeye başlamıştır. Tekniker Otomotiv, Peugeot Özel Servisi, Citroen Özel Servisi, Tata Yetkili Servisi verdiği bu hizmetle büyük bir açığı doldurarak otomotiv servis hizmeti konusunda Konya ve Bölgesinde zirveye oturmuştur.

 

Peugeot Özel Servisi, Citroen Özel Servisi, Tata Araçları için Yedek Parça ve Peugeot Özel Servisi, Citroen Özel Servisi, Tata Yetkili Servisliği konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesini müşterilerine Yetkili Servis çatısı aldında da devam ettirmek isteyen firmamızın tek amacı müşterilerimizin güler yüzünü görmektir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edininen firmamızı tercih eden tüm Peugeot, Citroen ve Tata araç sahiplerine teşekkür ediyoruz.

 

Davut CEYLAN
Tekniker Otomotiv - Yönetim Kurulu Başkanı

 

Konya Peugeot Özel Servis, Konya Pejo Özel Servis, Konya Peugeot Özel Servisleri, Konya Pejo Servisleri, Konya Peugeot Özel Servis Telefon, Konya Peugeot Özel Servis Konyadaki, Peugeot Özel Servis Meram, Konya Peugeot Özel Servis Selçuklu, Konya Peugeot Özel Servis Karatay, Konya Peugeot Özel Servisi, Tekniker Konya Peugeot Özel Servisi olarak Konya'da Peugeot 106, Peugeot 107, Peugeot 206, Peugeot 206+, Peugeot 207, Peugeot 208, Peugeot 301, Peugeot 306, Peugeot 307, Peugeot 308, Peugeot 406, Peugeot 407, Peugeot 508, Peugeot RCZ, Peugeot 3008, Peugeot 5008, Peugeot Bipper ve Peugeot Partner Araçlar için Servis Hizmeti Veriyoruz.

SOSYAL MEDYA

BİZİ TAKİP EDİN

twinter